Üldehitus

Pakume betoonelementide ja struktuuride ehitamiseks erinevate hoonete, rajatiste ja seadmete. Kõik komponendid on valmistatud vastavalt standarditele EVS-EN ja on kvaliteedisertifikaati.

Vundamendi vaiad

Standardid. Narva-Bark valmistab vundamendivaiu standardi EVS-EN 12794:2006 "Betoonvalmistooted. Vundamendivaiad" nõuetele .

Vaiade materjaliks kasutatakse: raudbetoon.

Pikkus: maksimaalne betoon vaiade suurus kuni 28 meetrit.​

Ristlõige:  Narva-Bark toodab vaiad erinevate ristlõike mõõtmed ja erineva pikkusega vastavalt tellija soovile ja esitatud projektdokumentatsioonis.

Eestis on enamlevinud 300x300 mm vaiad pikkusega.

Vaiade tüüpid: valmistame nii liht- kui liitvaiu.

Lisaks võimalik paigaldada vaiajätk (liitvaiad) ja kaljupinnase otsik.

Liht vaiad   

Liitvaiad

Postid

Standardid: Narva-Bark AS valmistab raudbetoonpostid kandilise või ristküliku ristlõikega vastavalt standardite EVS-EN 13225:2013 "Varraselemendid" ja EVS-EN 13369 "Betoonvalmistoodete üldeeskirjad" nõuetele.

Ristlõige: maksimaalne betoon poste suurus 1000x1000 mm.

Pikkus: maksimaalne betoon poste suurus kuni 30 meetrit.

Kaal: maksimaalne toote kaal kuni 50 tonni.

Konstruktsiooni lahendusi. Postid on võimalik toota koos konsoolid erinevaid disainilahendusi.  Sel juhul konsooli võib paikneda ükskõik neli külge kolonn, igal pool, või puududa. Teras konsoolid arendatud Peikko, Anstar ja teised firmad on lubatud kasutada täita hingedega seoseid sambad ja talad.

Raudbetoon postid


Vundamendielemendid

Narva-Bark  toodab raudbetoon vundamendielemendid igasuguse raskusastmega - alates lihtsatest (lintvundamendid välisseinale), et kõige keerulisem mitmetasandiline sihtasutused.

Vundamendipostid

Lintvundamendid

Vundamenditalad 

Vundamendiplokid

Hoonete elemendid

Meie raudbetoon struktuurielemendid hooned koosnevad projekteeritud ja paigaldatud karkassielementidest, taladest ja riividest, treppidest ja trepielemendidest,seinapaneelidest ja fassaadipaneelidest.

Talad/Riivid

Trepielemendid

Seinapaneelid

EsipaneelidLiiva,

killustik,

mört,

betoon

ja muud​


Tooted

Insenerehitus

Haljastuselemendid

Muud tooted

Ehitusmaterjalid